top of page

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

MPO’da bireysel eğitimlerin yanı sıra kurumlar için hazırlanmış özel programlar da bulunmaktadır. Lansmanlar, basın toplantıları, bayi toplantıları gibi etkinlikleri düzenleyebileceğiniz MPO’da bu etkinliklerinizi profesyonel eğitim kadromuz eşliğinde verilen derslerle renklendirebilirsiniz. Özel U tasarım eğitim alanımızda ürün ve hizmetlerinizin fotoğraf ve reklam çekimleri için kiralama hizmeti taleplerinizi karşılayabilirsiniz. Ayrıca çalışanlarınız için motivasyon etkinliklerinizi yine MPO’da düzenleyebilirsiniz.

ÖZEL DAVET VE ETKİNLİKLER

Firmanızın basın için, şefler için, bloggerlar için veya kendi çalışanları için düzenleyeceği her türlü kokteyl organizasyonunda bizden destek alabilirsiniz. Okulumuzda etkinliğinize özel hazırlanacak mönüler ile sizlere hem pastacılık dersi hem de beraberinde grupça keyfini çıkarabileceğiniz güzel bir sofra organize edebiliriz.

MEKAN KİRALAMA

MPO’nun U şeklinde özel tasarlanmış eğitim alanını lansman, basın toplantıları, bayi toplantıları gibi organizasyonlarınız için kiralayabilirsiniz. Bu mekan TV programları ve fotoğraf çekimleri için benzersizdir. Ayrıca konuklarınıza MPO içinde bulunan kafeterya alanında etkinliklerinizde kahvaltı ve benzeri ikramlar sunabilirsiniz.

AR-GE ÇALIŞMALARI

Aklınızdaki fikirleri gerçekleştirmek her zaman kolay değildir. Amacınıza yönelik kazanımlar için doğru kişilerle işbirliği yaparak hedefinize yön verebilir; hızlı adımlarla ilerleyerek ideallerinize kavuşabilirsiniz.

CATERING HİZMETİ

Ev, ve ofis davetlerinizde, organizasyonlarınızda hem samimi bir hava yakalamak hem de uzun süre konuşulmak istiyorsanız Türk ve Dünya Mutfağı Tatlılarından hazırladığımız lezzetlerden seçerek menülerinizi hazırlayıp misafirlerinize sunabilirsiniz. Konuklarınızı sunduğunuz ikramlarla büyülemek, damak lezzetlerini yeniden keşfetmelerini sağlamak için doğru yerdesiniz.

ŞİRKETÇE PİŞİRİYORUZ

İş yerinizden arkadaşlarınızla beraber maksimum 15 kişilik gruplar halinde okulumuzda pastacılık dersleri alabilirsiniz. Mönüyü kendiniz belirleyebilir ya da bu konuda şeflerimize danışabilirsiniz. 4 saat sürecek eğlenceli bir deneyimin ardından pişirdiğiniz tatlıları keyfini sizin için kurulacak güzel bir sofrada sohbet eşliğinde çıkarabilirsiniz.

KURUMLARA ÖZEL EĞİTİMLER

MPO, yiyecek-içecek sektöründeki firmaların personellerini eğitmek üzere ihtiyaçlarına özel eğitimler kurgulayabilir veya firmalar MPO’nun vermiş olduğu eğitimlerden yararlanabilirler. Yurt içi ve yurt dışından gruplara yönelik çeşitli paket programlarımız talep doğrultusunda organize edilebilir.

bottom of page